Recyklační chráněná s.r.o. - Prodej výrobků z LDPE a HDPE materiálů, odpadních pytlů, sáčků a fólií. Recyklace LDPE materiálů.

Jsme česká společnost, která se zabývá recyklací LDPE odpadu, prodejem výrobků z LDPE a HDPE materiálů. Třídíme odpadní fólie, ze kterých pak vyrábíme další obalový materiál. Jedná se o českou výrobu. Více na http://www.recyklacni.cz/ a e-shopu https://www.pytlarna.cz/
Ústecký kraj

Další informace

Poznámka Jsme chráněným pracovištěm a můžeme vám poskytnout náhradní plnění. Společnost se zabývá těmito oblastmi: Recyklací LDPE materiálů - Plastový odpad recyklujeme a použijeme pro opětovnou výrobu obalových materiálů Sběrem a výkupem LDPE odpadů - Zákazníkům nabízíme přímý výkup fólií a jejich certifikovanou recyklaci. Doklad o certifikované recyklaci je samozřejmostí. Jsme přímými zpracovateli a vlastníme příslušná povolení. Prodejem výrobků z LDPE a HDPE materiálů. - pestrý sortiment pytlů, sáčků skladem Prodejem obalového materiálu (stretch folie ruční, strojní, polohadice, vázací pásky, kartonáž, palety, ...) Kompletací výrobků a realizací zakázek pro jiné společnosti. Více na http://www.recyklacni.cz/ a e-shopu https://www.pytlarna.cz/ Při větších objednávkách Vám rádi sdělíme naše velkoobchodní výhody.
Mám zájem