Jste firma a máte volné kapacity k nabídnutí ostatním? Nebo naopak poptáváte technologie pro Vaše podnikání?

Navštivte naše tržiště anebo zadejte svou nabídku pro ostatní!
1.
Chcete nabídnout své
volné kapacity?
2.
Vyplňte jednoduchý formulář
a odešlete Vaši nabídku.
3.
Vaše nabídka se automaticky
objeví na veřejném tržišti.
4.
Odtud Vás již mohou jednotliví
zájemci kontaktovat a dohodnout detaily.
Nabízíte či poptáváte pomoc po ničivém tornádu na jižní Moravě?
Stačí vyplnit krátký formulář, poté Vás zájemci již snadno kontaktují.

Tržiště

Tržiště je platforma určená firmám, které nabízí nebo poptávají kapacity ve vybraných strategických oblastech.
Kategorie
Kraje
Nenašli jste, co jste hledali?
Nevadí, zadejte Vaši poptávku skrze jednoduchý formulář

Nejčastěji kladené dotazy

Jak to celé funguje?

Tržiště vzniklo jako B2B platforma pro podporu firem a podnikatelů v České republice. Máte-li možnost nabídnout své kapacity, služby či produkty ve vybraných strategických oblastech, pomocí jednoduchého formuláře vyplníte Vaši nabídku, která se automaticky (po ověření Vašeho IČ) objeví na našem tržišti. Ke všem nabídkám i poptávkám mají přístup zástupci regionálních kanceláří agentury CzechInvest a mohou Vám tak pomoci s propojením i mimo aktuálně zobrazené inzeráty.

Jako poptávající firma či podnikatel si můžete veškeré nabídky (bez kontaktních údajů) prohlížet a snadno filtrovat. V případě, že naleznete odpovídající nabídku, jednoduše zadáte své kontaktní údaje pro ověření a detailní informace k nabídce dostanete pohodlně na Váš email. Další jednání už je čistě na Vás!

Nenašli jste odpovídající nabídku? Pomocí krátkého formuláře můžete zadat Vaši poptávku, aby ji viděli i ostatní subjekty.

Komu je tržiště určeno?

Tržiště je určeno všem podnikatelským subjektům nabízejícím či poptávajícím služby a produkty ve vybraných průmyslových oblastech:

  • Zdravotnictví
  • Komunikační a informační systém
  • Doprava
  • Výrobní technologie a materiály
  • Energetika
  • Vodní hospodářství
  • Potravinářství a zemědělství
  • Bezpečnost a obranný průmysl

V případě, že se Vám nedaří Váš produkt/službu zařadit do vybraných (pod)oblastí, kontaktujte nás, prosím, pomocí kontaktního formuláře!

Jak dochází k finančnímu vypořádání?

V případě obchodní nabídky je tento proces úplně stejný, jako v každém běžném obchodním případu. Tedy plnění nastává na základě smluvních a dodacích podmínek, dohodnutých před uzavřením smlouvy mezi subjekty. Agentura CzechInvest nijak nevstupuje do obchodního jednání mezi subjekty.

Co dělat v případě, že chci nabídku smazat nebo upravit?

Na Vámi zadaný registrační email Vám spolu s potvrzením Vaší nabídky či poptávky přišel také odkaz pro úpravu či smazání Vaší nabídky. Jednoduše na něj klikněte a případně upravte, co je třeba. Po 30 dnech je nastaveno automatické mazání inzerátů, chcete-li svoji nabídku či poptávku zveřejnit déle, opět budete mít k dispozici odkaz pro jeho prodloužení ve Vašem emailu.

Stále si s tržištěm nevíte rady?

Zašlete nám svůj dotaz skrze kontaktní formulář a my se Vám co nejdříve ozveme!

O projektu

Projekt Tržiště vznikl z iniciativy agentury CzechInvest na podporu podniků v České republice v reakci na aktuální situaci, která vytváří zcela nové potřeby a kapacity na trhu. Cílem Tržiště je v sektorech, které jsou klíčové pro fungování společnosti, podpořit odolnost a konkurenceschopnost firem na českém trhu.

Toho chceme dosáhnout efektivním propojováním firem nabízejících a poptávajících produkty a služby v těchto vybraných klíčových sektorech. Kromě jednoduché a automatické platformy se o projekt Tržiště stará také síť zástupců regionálních kanceláří agentury CzechInvest, kteří rádi pomohou zapojeným firmám hledat partnery i mimo platformu Tržiště.

Věříme, že projekt Tržiště pomůže vytvořit nové a inovativní vazby mezi českými podniky a dlouhodobě se tak podaří udržet konkurenceschopnost celé České republiky.

Kontaktujte nás

Něco Vám není jasné? Máte dotaz? Rádi Vám poradíme. Napište nám.